Program obowiązuje jedynie w sklepie internetowym www.carolinka.pl dla zarejestrowanych klientów, polega on na uzyskiwaniu wyższego rabatu procentowego w zależności od wydanej kwoty na zakupy w sklepie carolinka.pl. Wysokość rabatu w zależności od wydanej kwoty przedstawiona jest w poniższej tabeli:

Nazwa   Od wydanych:  Wartość rabatu:
Majtek 200 zł 3%
Piżamkowiec 500 zł 5%
Peniuarek 1000 zł 7%
Bieliźniany mistrz 2000 zł 10%

Zakupy, których wartość zalicza się do programu to te które zostały dostarczone i nie zostały zwrócone - pomniejszone o koszt przesyłki jeśli taki został poniesiony w danym zamówieniu. Dlatego kwota z danego zamówienia wlicza się do programu rabatowego po upływie 30 dni od dostarczenia paczki oraz jeśli nie został zgłoszony zwrot do danego zamówienia. Analogicznie w przypadku zwrotu tylko części zamówienia, do programu rabatowego nie będą brane pod uwagę zwrócone produkty.

Rabat nalicza się automatycznie, zawsze możemy sprawdzić ile brakuje nam do osiągnięcia kolejnego progu rabatowego (będąc zalogowanym) wchodząc w zakładkę Progi rabatowe.

Kwota udzielonego rabatu jest proporcjonalnie rozkładana na wszystkie zakupione produkty, obniżając odpowiednio cenę zakupionego produktu.