Wysyłka jest darmowa dla zakupów od 150zł

Wysyłka z naszej firmy.

Towar zamówiony w naszym sklepie przed godziną 11:00 w dni robocze wysyłamy przeważnie tego samego dnia (przesyłki opłacone i pobraniowe). W niektórych przypadkach, jest to kolejny dzień roboczy. Dokładamy wszelkich starań, aby w historii zamówień oraz w wiadomości e-mail klient zawsze otrzymał link do śledzenia swojej przesyłki, o ile udostępnia go firma kurierska.Firmy dostarczające i rodzaje wysyłek.


Pocztex48

Paczki dostarczane Poczta Polska, dostarczane są w 99% przypadków od 24 do 72 godzin od momentu wysłania ich przez naszą firmę, więc jeśli zamówimy towar w czwartek o 10 rano, to mamy szansę że dojdzie już w piątek, a jest możliwe że dopiero w poniedziałek. Poczta udostępnia nam wysyłki zarówno opłacone jak i pobraniowe. W przypadku nieodebrania paczki, przesyłka jest awizowana i można ją odebrać w punkcie poczty.

Wartość zamówienia         1-149.99zł 150+ zł
Cena przesyłki 10 zł 0 zł
Cena przesyłki  pobranie 12 zł 0 złKurier Inpost

inpost.png

Paczki dostarczane z Kurier Inpost mają gwarancję dostarczenia na kolejny dzień roboczy, jest to przeważnie 99,9% wysyłek (nie licząc zdarzeń losowych jak np. wypadek samochodu z przesyłkami).

Wartość zamówienia  1-149.99zł 150+ zł
Cena przesyłki Kurier Inpost 9 zł 0 zł
Cena przesyłki Kurier Inpost pobranie 10 zł 0 złPaczkomaty 24/7

Paczki dostarczane są do paczkomatów w terminie 24-48h. Czas oczekiwania paczki na odbiór przez klienta wynosi 48 godzin, po tym czasie paczka trafia do Oddziału InPost i oczekuje jeszcze 3 dni robocze.  O tym kiedy paczka została umieszczona w paczkomacie zostaniesz poinformowany zarówno sms'em jak i wiadomością e-mail.

Wartość zamówienia  1-149.99zł 150+ zł
Cena paczkomatu 7 zł 0 zł