Jak ukryć biustonosz w wyciętych kreacjach? Dodatki do biustonoszy.

Opublikowane: 2019-08-21 11:03:41
Kategorie: Wpisy

Jak ukryć biustonosz w wyciętych kreacjach? Dodatki do biustonoszy.

Podczas korzystania z biustonosza można napotkać na drodze mnóstwo problemów: za ciasny biustonosz, stare ramiączka lub po prostu takie, które nie pasują do naszej sukienki czy bluzki z powodu odkrytych pleców lub braku rękawków, przy czym ramiączka biustonosza nieestetycznie wystają i wyróżniają się. Na te i wiele innych problemów istnieją rozwiązania w postaci dodatków do biustonoszy z którymi możecie zapoznać się poniżej. Zostanie wyjaśnione również ich zastosowanie. Wszystkie dodatki znajdziecie w naszym sklepie internetowym carolinka.pl.

Przedłużacz obwodu

Jest to najpopularniejsze i najbardziej dostępne na rynku akcesorium do biustonosza. Przedłużacz obwodu, na co sama nazwa wskazuje, poszerzy obwód biustonosza kiedy stanie się on zbyt ciasny. Nie warto od razu wyrzucać biustonosza, który się skurczył, ponieważ przedłużacze obwodu są uniwersalne i pasują do wszystkich klasycznych zapięć biustonoszy. Można je kupić z różną ilością haftek, najbardziej popularne to 3-rzędowe lub 2-rzędowe. Przedłużacze produkowane są w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu możemy idealnie dopasować je do swojego biustonosza. Przedłużacza obwodu można używać do wielu biustonoszy, wystarczy dopiąć go do tylnego zapięcia.

Pas obniżający zapięcie

Jeśli w Twojej szafie leży sukienka, której nigdy nie założyłaś z powodu wyciętych pleców, jest ku temu rozwiązanie. Nie musisz wcale kupować nowego biustonosza ze specjalnym zapięciem. Na pomoc przychodzi tutaj pas obniżający zapięcie, który wystarczy przypiąć do zwykłego biustonosza. Jedyną wadą takiego pasa jest to, że nie nada się on w przypadku bardzo głęboko wyciętych sukienek czy bluzek. W takim przypadku należy zastosować samonośny biustonosz, który nie ma żadnych ramiączek ani zapięcia a jest przyklejany do piersi. Takie zastosowanie jest stosowane przeważnie przez Panie o miseczkach od A do D.

Ramiączka silikonowe

Są przydatne kiedy posiadamy biustonosz z odpinanymi ramiączkami. Spełnią swoją rolę, gdy potrzebujesz mniej widocznych ramiączek (ramiączka silikonowe są bezbarwne) lub gdy po prostu chcesz wymienić poprzednie. Dostępne w grubościach od 4mm do 20mm. Do wyboru kolory zaczepów: bezbarwne, białe lub czarne.

Ramiączko na szyję

Posiadaczki ubrań z odkrytymi ramionami, często mają kłopot z doborem odpowiedniego stanika, aby ramiączka nie rzucały się w oczy. W takim przypadku można założyć ramiączko na szyję, które zastąpi klasyczne ramiączka i nie będzie odznaczać się, gdy założysz sukienkę wiązaną na szyi. 

Ramiączka ozdobne

Jeśli chcesz aby Twoje ramiączka były niepowtarzalne i dodawały uroku kreacji, możesz użyć ramiączek ozdobnych. Różnią się od całej kolorystyki biustonosza, jednak to tylko one są widoczne poza ubraniem. Takie ramiączka najlepiej spiszą się jako dodatek do stylizacji, warto je połączyć z innym dodatkiem np. z torebką lub lakierem do paznokci w takim samym kolorze.

Osłonki na sutki

Ostatnim rozwiązaniem są osłonki na sutki. Jeśli Twój biust prezentuje się dobrze bez biustonosza, możesz zastosować osłonki, które wystarczy nakleić na sutki. Nie musisz wtedy martwić się o ramiączka lub zapięcie. Nasutki w zależności od rodzaju mogą być jednorazowego użytku bądź wielorazowego. Dostępne są w różnych kolorach, jednak najlepszym wyborem będą beżowe, ponieważ ten kolor gwarantuje dyskretność pod ubraniem.

Powiązane wpisy:

Udostepnij