Piżamy i koszule nocne na JESIEŃ

Opublikowane: 2019-11-06 15:35:32
Kategorie: Wpisy

Piżamy i koszule nocne na JESIEŃ

Dni stają się chłodniejsze, a nocą coraz częściej odczuwamy przymrozki. Dobrym sposobem na ogrzanie się jest dobór ciepłej piżamki bądź koszuli nocnej w zależności od tego, co preferujesz. Długi rękawek i bawełniany materiał to coś, co idealnie sprawdzi się na jesień.

Piżamy na JESIEŃ

Piżamka wykonana w 100% z bawełny przez polską markę Cornette.

Składa się z koszulki w kwiaty z rękawem 3/4 oraz z gładkich spodni 7/8 z kokardką.

Cena: 85 zł

Bawełniana piżama polskiej marki Cornette składająca się z koszulki z długim rękawem, która ozdobiona jest motywem lamy oraz spodni długich do kostki ze ściągaczem.

Cena: 85 zł

W 100% bawełniana piżama z motywem pandy marki Sensis. W komplecie biała koszulka z rękawkiem 3/4 oraz urocze spodnie w pandy ze ściągaczem i kokardką.

Cena: 72 zł

Miękka i wygodna bawełniana piżama marki Doctor Nap. Posiada ściągacze przy nogawkach i mankietach. Na koszulce widnieje trwały nadruk z zającem.

Cena: 79 zł

Koszule nocne na JESIEŃ

W 100% bawełniana, wzorzysta koszula nocna ze ściągaczem. Koszula posiada długi rękaw. Wyprodukowana w Polsce przez markę Cornette.

Cena: 65 zł

Elegancka koszula damska marki Cornette w kolorze biało-szarym, połączona z delikatnym różem w wykończeniu dekoltu. Kolor różowy pojawia się także w sicie, które znajduje się na dole koszuli. Koszula posiada rozcięcia po bokach i rękaw 3/4.

Cena: 60 zł

Koszula nocna wyprodukowana przez polską markę Doctor Nap (dawniej Dobranocka) w 100 % z bawełny. Koszula ozdobiona jest delikatnymi kwiatuszkami. Posiada dekolt "serek".

Cena: 59 zł

Powiązane wpisy:

Udostepnij