Wymiana

Nietrafiony rozmiar? A może kolor? Zawsze istnieje możliwość wymiany (o ile dostępny jest w sklepie rozmiar/kolor, na jaki chcesz wymienić). Na zgłoszenie nam chęci wymiany masz 14 dni od momentu otrzymania towaru. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym poprzez e-mail sklep@carolinka.pl 

Następnie po uzgodnieniu wymiany, odsyłasz paczkę (z produktem do wymiany oraz karteczką z informacją na jaki rozmiar/kolor ma być wymiana oraz swoimi danymi) na nasz adres:

Carolinka KAROLINA SKOWRON

ul. Długa 83

43-430 Kiczyce

Koszt wysyłki do nas pokrywa kupujący, ale koszt wysyłki produktu wymienianego, pokrywa nasz sklep :)Zwrot

Masz 14 dni od chwili otrzymania towaru na poinformowanie o zwrocie.

Aby odstąpić od umowy należy wypełnić formularz zwrotu , podając numer konta bankowego, dane osobowe oraz nazwę zwracanego przedmiotu, następnie poinformuj nas o zwrocie mailowo, lub telefonicznie.

Uprzejmie prosimy aby wypełniony formularz oraz paragon dołączyć do paczki zwrotnej. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Towar powinien wrócić w takim stanie w jakim został zakupiony, nie może być uszkodzony oraz nosić śladów używania. Prosimy o nieniszczenie oryginalnego opakowania.

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy cenę za jaką został zakupiony towar oraz koszt wysyłki poniesiony przy zakupie towaru (wysyłka rzeczy od Sprzedającego do Kupującego) - do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w danej ofercie, zgodnie z prawem odnośnie zwrotu zakupów przez internet.

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.


Paczkę zwrotną odeślij na nasz adres:

Carolinka KAROLINA SKOWRON

ul. Długa 83

43-430 Kiczyce

Nie przyjmujemy paczek pobraniowych.